Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zplepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Spokojenost

Po úspěšném absolvování kurzu bych rád doporučil pana instruktora Zábršu, pod jehož vedením probíhal můj kurz autoškoly. Nebyla to procházka růžovým sadem, nicméně důležité informace byly předány se zájmem od počátku až k samotné zkoušce. Díky za úvod do moto-života.

Poděkování

Ráda bych touhle cestou poděkovala celému kolektivu autoškoly. Jmenovitě především panu Zábršovi a panu Šimarovi. Pane Šimara, díky Vám za možnost přestupu z jedné nejmenované a katastrofální autoškoly k Vám a umožnění jízd s Vašim instruktorem, kterým byl v tomto případě pan Zábrša. To díky němu jezdím dneska autem, nebojím se a znám to, co je potřeba. A neměl to jednoduché. Předešlý pan instruktor hájící barvy Komety a majitel autoškoly u kterého jsem autoškolu začínala mě nenaučil vůbec nic. Pan Zábrša byl trpělivý a neústupný. Díky Vám oběma za to, že jsem autoškolu u Vás absolvovala a dnes mohu sedět za volantem...děkuji Pavla

Fajn kurz

Mám po zkouškách, udělal jsem je napoprvé a chci poděkovat autoškole. Vše od prvního kontaktu po telefonu bylo rychlé, férové a přehledné. Jízdy byly náročné, ale ve fajn atmosféře a jsem vděčný za to, že jdu do provozu a něco umím. Moc dík

Nespokojenost

velice špatná komunikace s panem Zábršou a stejně špatná s panem Šímarou, vše se táhne strašně dlouho.
Kurz dělám už skoro 4 měsíce a mám teprve 6 jízdu.

Re: Nespokojenost

Těžko na tento příspěvek odpovědět smysluplně, je-li přispěvatel skutečně naším klientem, pak příliš nechápu nespokojenost. Pan Zábrša je instruktorem pro SŠ Olomoucká, a na starost má výhradně studenty této školy. Jezdí-li tedy stěžovatel s panem Zábršou, je studentem SŠ Olomoucká. Kurzy na této škole podléhají úplně jiným podmínkám než kurzy komerční na naší učebně, zejména jsou kurzy rozvržené na průběh školního roku s nižší periodicitou teorií i jízd. To je přizpůsobeno požadavkům vedení SŠ, aby její studenti nevěnovali autoškole v daném období více pozornosti než studiu ve škole. Na druhou stranu výše uvedené podmínky vyvažuje podstatně nižší cena, než je běžná u komerčních kurzů pro jednotlivce. Přihlásí-li se žadatel o ř.p. ke kurzu přes školu, musí počítat s delší dobou trvání kurzu. Preferuje-li rychlejší kurz, doporučuji zúčastnit se běžného, komerčního kurzu v naší autoškole, kde drtivá většina žadatelů kurz absolvuje v rozmezí 10-12 týdnů.

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala Pohodové autoškole za velmi kvalitní výcvik a osobní přístup. Zejména pak Petře Šimarové, která se mnou musela mít až neskutečnou trpělivost :-) za její vedení a podporu jak při základním výcviku, tak pak při kondičních jízdách. Za sebe můžu ostatním určitě doporučit (zvláště těm, co mají z řízení obavy, jako kdysi já... :-)), neboť tady se vám budou opravdu věnovat a vysvětlovat od základních kroků až k vaší samostatné jízdě. Ještě jedou díky :-).

Hadrabová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat instruktorce paní Hejčové za její trpělivost a celkový přístup během jízd.

"D"

Děkuji Pohodové autoškole (jmenovitě Péťovi, Luboškovi, Ivě a koneckonců i Peťce Ch. - za podporu) za představení světa profesionálních řidičů včetně dovedení ke zkoušce ŘP. na bus! Těším se na další spolupráci :) Šárka J.

Pochvala

Strašně moc bych chtěla poděkovat Renči Hejčové za to, jak mě naučila jezdit, jízdy sní byly klidné, trpělivé, parádní... doporučuji těm co se toho bojí a uvažují o autoškole, tahle je ta pravá a doporučuji všem.
Moc děkuji! :-)

Podekovani

Chtela bych moc podekovat celemu tymu Pohodove autoskoly za jejich profesionalni a vstricny pristup. Predevsim pak moji instruktorce pani Petre Chaloupkove za to, ze si me doslova vypiplala, protoze ruku na srdce, byl to pro nas obe boj a ona to se mnou nevzdala, i kdyz by to jini nejspis davno udelali. Byla to hlavne jeji podpora a presvedceni, ze to navzdory vsemu zvladnu, co me primelo to nevzdat, pokracovat a zkouset to znovu a znovu. Nedokazu tu ani popsat jak moc pro me udelala at uz slo o kondicni jizdy nebo zkousky samotne. Verim, ze se mi dostalo opravdu nadstandartni pece a pokud tu nekdo hleda autoskolu, kde pro ne nebudete jen jmenem v diari, ale zvoli k vam individualni a lidsky pristup, pak je mohu jen doporucit. Jeste jednou diky za vsechno.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“