Dotazy a odpovědi

Mohu během výcviku přejít do Vaší autoškoly v Brně, když jsem zde nyní začal studovat?

Jistě, můžete. Magistrát příslušného města vám může povolit změnu a to dokonce i po dokončení výcviku (na závěrečné zkoušky). Vaše stávající Autoškola je poté povinna vám vypsat tzv. převodní lístek a vrátit adekvátní částku peněz. Rádi Vás u nás přivítáme.

Můžu začít dělat profesní průkaz, i když ještě nemám řidičák na céčko?

Můžete. Vstupní školení obsahuje 130 hodin teorie a 10 hodin jízd. Teoretickou část školení můžete zahájit s ř.p. sk. B, a současně zahájit výcvik na sk. C. Po úspěšném absolvování zkoušek a vydání ř.p. sk C. můžete absolvovat praktickou část školení a složit zkoušky na profesní průkaz.

Jarní akce!

Ke kurzům sk B Classic a student od 12.4.2021 do 31.5.2021 učebnice zdarma!

Aktuality

Otevřeno od 3.12.2020

Vážení zákazníci, přesun opatření do stupně 3 nám umožní začít s výukou a výcvikem od 3.12.2020. Ve čtvrtek 3.12. budeme mít mimořádně otevřeno 9-17...
Celý článek

Předpokládané obnovení provozu

Vážení zákazníci, podle aktuální situace a předběžných vyjádření vlády ČR předpokládáme plné obnovení činnosti autoškoly a školícího střediska od...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“