Informace k provozu - Koronavir

Na základě nařízení vlády ČR platí od 16.3. do 11.4. celostátní karanténa. Jedním z opatření je výslovný zákaz provozování autoškol v uvedené době. Z tohoto důvodu přerušujeme provoz do 11.4., do tohoto data včetně se ruší všechny naplánované jízdy, i zkoušky. 

Teoretická výuka bude probíhat distančně z domova - e-learningové úkoly budou zadávány mailem. Níže pod textem naleznete odkazy s programy s učivem.

Podle vývoje situace Vás na tomto místě budeme informovat o provozu po datu 24.3. Současně vyzýváme všechny naše zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky, aby opatření dodrželi, chránili si svoje zdraví a přispěli k zastavení postupu nákazy společností.

Všem přejeme pevné zdraví !

Pro další informace nás kontaktujte na tel. 774 30 30 31 nebo na mailu simara@seznam.

Učivo:

https://www.r-video.cz/login.asp  přihlašovací kód obdrží naši studenti mailem. Na této adrese po přihlášení naleznete více než 30 výukových videí, od pravidel provozu, přes dopravní zn ačení a řešení křižovatek po konstrukci a údržbu vozidel.

www.schrotter.cz         na úvodní straně klikněte na přehled autoškol a udělené licence, potom na mapce vyberte JM kraj, v seznamu naleznete Pohodová autoškola, zde klikněte na červené políčko platnost licence do... ¨Tímto si otevřene plnou verzi s členským přístupem, která Vám nabídne maximální možnosti připravovat se zatím teoreticky.

V souvislosti s vládními opatřeními posouváme termíny zahájení nejbližších kurzů - viz stránka termíny zahájení!

 

 

 
 

Aktuality

Informace - koronavir

Informace k provozu autoškoly po dobu opatření jsou k dispozici v samostatném odkazu na hlavní stránce - Informace k provozu - koronavir Současně...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“