Autoškola Brno jako dárek

V posledních letech existuje mnoho možností, jak udělat radost svým blízkým hezkým dárkem. Na trhu je nepřeberné množství výrobků, nejvíce v oblibě je kosmetika nebo elektronika. Čím větší je však nabídka, tím nesnadnější je vybrat ten správný dárek.  

Autoškola k narozeninám či pod stromeček

Autoškola Brno

V dnešní době je možnost koupit nejen dárek věcný, ale i dárek tzv. zážitkový (seskok padákem, bungee-jumping, zájezd atd.) Novinkou jsou dárky vzdělávací, např. poukazy na jazykový kurz. Naše firma přichází s nabídkou netradičního, ale velmi hodnotného a praktického dárku – kurzu autoškoly. Jen těžko si lze představit lepší dárek pro čerstvě 18-ti letého chlapce nebo dívku, než řidičský kurz sk. B. Pro nezaměstnaného člověka může být výborný dárek, který mu může nastartovat novou profesní karieru, řidičský kurs sk. C, nebo D. Ženu, která již řidičský průkaz má, ale např. 10 let neřídila, může potěšit poukaz na několik kondičních jízd. Dárek v podobě dárkového poukazu na některou ze služeb autoškoly je hodnotný, praktický a zážitkový současně. 

Autoškola na dárkovou poukázku

Pokud nechcete, nebo nemůžete darovat dárek v hodnotě celého kurzu, máte u nás možnost koupit dárkový poukaz na služby v libovolné hodnotě. Obdarovaný potom dostane slevu z ceny kurzu v hodnotě jeho poukazu.  

Samozřejmě, nemusí se jednat výhradně o dárek vánoční, rádi Vám připravíme dárkový poukaz také k narozeninám, jako dar svatební, k promoci nebo jakékoliv jiné příležitosti. 

Pokud jste se po přečtení tohoto článku rozhodli koupit někomu blízkému dárek v podobě kurzu autoškoly, těšíme se na Vaši návštěvu na našich stránkách Pohodová autoškola Brno.

 

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“