Konec zákazu vjezdu do podzemních garáží pro vozidla s LPG?

Auta na plynový pohon budou moci nově možná už od poloviny příštího roku parkovat ve veřejných podzemních garážích, které jsou součástí například obchodních center, kulturních zařízení nebo sportovních hal. Tuto možnost jim má dát připravovaná změna vyhlášky o požární bezpečnosti staveb z roku 2008, kterou nyní chystá Generální ředitelství hasičského záchranného sboru. Až dosud řidiči nemohli podle jiné vyhlášky ministerstva dopravy ve veřejných podzemních parkovištích svá auta nechat, což je dle autorů návrhu diskriminační.

Přitom počet aut s plynovým pohonem rok od roku narůstá, k letošnímu 1. říjnu jich bylo podle statistik ministerstva dopravy registrováno zhruba 130 tisíc osobních a téměř šest tisíc nákladních.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“