Léto a dovolená

Blíží se léto a sním zvýšený provoz na trasách vedoucích k oblíbeným turustickým cílům. Přejeme všem motoristům, aby na svoji dovolenou dojeli v pořádku a ve zdraví se také vrátili. Ke splnění tohoto cíle je třeba přispět zodpovědným chováním na silnicích a nepřeceňování svých sil. Nastupující únava se projevuje svěděním a pálením očí, bolestí zad a celkovým pocitem nepohodlí. Nepodceňujte tyto příznaky a udělejte včas přestávku, kterou vyplňte procházkou, nebo rozcvičkou. Pohyb Vás osvěží a probere lépe než krátký spánek, jídlo, nebo nápoje. Před cestou a během ní odborníci nedoporučují požívat těžké pokrmy, které únavu a pocit ospalosti ještě více zvyšují. Lepší je lehká svačinka a přestávky s pohybem. Takže šťastnou cestu a krásné léto!

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“