Navrhované změny zákona 247/2000sb o autoškolách - ř.p. na motocykly, nákl. auta a busy později?

Dostal se nám do rukou vládní návrh zákona o autoškolách, a proto Vás informujeme o navrhovaných změnách. Zásadními novunkami by mělo být vypuštění pojmu podskupina řidičského oprávnění, a zavedení nové skupiny A2 nahrazující podskupinu A18. Podstatnou změnou je také fakt, že na některé skupiny ř.o. si budou muset zájemci počkat do pozdějšího věku než dosud. Motocykly skupiny A bez omezení objemu válců a výkonu motoru by řidiči mohli řídit až od 24 let, nákladní automobily od 21 let a autobusy až od 24 let.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“