Nová služba - kurz B Off Road

Pro zájemce o řidičské oprávnění sk. B jsme přinesli novinku - svůj kurz můžete absolvovat s terénním vozidle Land Rover Range Rover. Tento kurz je zajímavý pro ty, kteří chtějí navázat na oprávnění sk. B rozšířením na BE, protože budou v praxi tahat za vozidlem koně, auta, obytné přívěsy nebo lodě, také pro ty, kteří vědí, že budou řídit velké vozy, a samozřejmě i pro zájemce, kteří si prostě chtějí kurz užít se vším všudy a třeba vyzkoušet i jízdu po nezpevněné komunikaci.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“