Novinky v dopravní legislativě v roce 2011

Od 1.1.2011 musí být výbava motorového vozidla rozšířena o reflexní vestu. Reflexní vesta musí být umístěna v kabině vozidla. Také obsah lékárničky doznal změn - musí být doplněna o resuscitační masku, izotermickou podložku, nůžky z nerezu se sklonem čepele a návod k poskytování první pomoci. Lékárničku lze doplnit pomocí rozšiřovacího balíčku (pozor ovšem na datum expirace obvazového materiálu), nebo zakoupit lékárničku novou, což je i levnější varianta. Ceny lékárniček se pohybují od 150,- Kč za náhradní balení a od 190,- kč za lékárničku včetně plastové krabičky nebo textilního obalu. Je však zbytečné platit za obal, ten můžete použít ze staré lékárničky, takže doporučuji koupi náhradního balení.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“