Od 1.8.2011 nová možnost získat průkaz profesní způsobilosti bez vstupního školení!

S novelizací zákona o provozu na pozemních komunikacích, platnou od 1.8.2011 vstupuje v platnost stejným datem také úprava zákona o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti. Získat profesní průkaz tak mohou bez absolvování vstupního školení 140 hodin také řidiči, kteří si nestihli vyměnit profesní průkaz v roce 2008, a také řidiči, kteří jej nikdy neměli a řidičský průkaz sk. C,E,D mají vydaný před datem 10.9.2009 (C,E) nebo 10.9.2008(D).

K získání průkazu profesní způsobilosti jim stačí absolvovat školení 35 hodin, které samozřejmě od 1.8.2011 nabízíme za skvělou cenu 6000,- kč.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“