Od 3.1. 2011 budeme provádět vstupní školení profesní způsobilosti pro skupiny C i D. Přijímáme objednávky za akční ceny!

V měsíci lednu 2011 jsme pro Vás připravili další kurzy pro získání profesního průkazu, a to pro skupinu C i D. Již dnes přijímáme objednávky pro tato školení, jak vstupní 140 h pro obě skupiny, tak i 45 h rozšiřující za akční ceny. Slevy až 30% proti ceníkové ceně!

Nabízíme také možnost současně se školením profesní způsobilosti absolvovat kurs pro zisk řidičského průkazu, tzn. při zahájení školení na profesní průkaz Vám stačí držet ř.p. sk B. ! Více informací Vám poskytneme osobně nebo na tel. 774 30 30 31

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“