sk BE od 7.11.2014

Zákon 230/2014 sb. mění s účinností  od 7.11.2014 podmínky výcviku sk. BE - osobní vozidlo s přívěsem. Existují dvě varianty - rozšířené B (harmonizační kod 96 u sk. B) pro soupravy nad 3,5 tuny do hm 4250 tuny (součet  nejvyšších přípustných hmotností v TP vozidla a přívěsu), nebo varianta BE pro soupravy nad 4250 kg.

Vzhledem k tomu, že tato změna byla předem avizována, jsme na ni připraveni a  dáváme do provozu výcvikové vozidlo Land Rover Range Rover, které splňuje zpřísněné podmínky pro výcvik.

Výcvik sk B+96 a BE v naší autoškole pokračuje i po datu 7.11.2014

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“