Vybodování bude nově znamenat také dopravně-psychologické vyšetření

Jedním z bodů novely zákona 361/2000 sb. je také při žádosti o vrácení řidičského oprávnění při vybodování dokládat posudek od dopravního psychologa. Vybodovaný řidič tak bude mít při cestě zpátky za volant o překážku více. Na změnu jsme zareagovali a od 1.8.2011, kdy novela vstoupí v platnost máme zajištěného dopravního psychologa, takže vratkařům zprostředkujeme i tento posudek.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“