Za měsíc začnou platit nová pravidla!

Od 1.8.2011 začne platit novela zákona 361. Motoristům připomínáme zejména obnovení pravomoci pro městské a obecní policie měřit v obci rychlost bez označení úseku měření. Naopak motoristy potěší fakt, že ve správním řízení bude moci být projednán jen přestupek, který byl spáchán v období posledních tří měsíců, nikoliv jednoho roku jako dosud. Řidiči se také nemusí obávat kumulace více trestných bodů během jednoho správního řízení.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“