Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zplepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Poděkování

Chtěla bych moc poděkovat paní Petře Šimarové za celý kurz a vlastně úplně za všechno :-) Měla se mnou obrovskou trpělivost a každou jízdu mě toho hodně naučila. Neměla to se mnou vůbec jednoduché a nebýt její podpory, nejspíš by ke druhé a tentokrát úspěšné zkoušce ani nedošlo.
Ještě jednou moc děkuji!

Poděkování

Chtěl bych poděkovat za úspěšné ukončení kurzu paní Hejčové a paní Šimarové. Paní Hejčové obzvláště za velkou trpělivost, kterou se mnou pří jízdách měla a i když jízda byla někdy náročná, tak mě toho hodně naučila. Paní Šimarové děkuji za závěrečné zkoušky, které jsem absolvoval s ní a kondiční jízdu, kterou mi poskytla a i když byla jen 1, tak mi opravdu pomohla a získal jsem za volantem větší sebevědomí.

Děkuji.

Spokojenost

Po úspěšném absolvování kurzu bych rád doporučil pana instruktora Zábršu, pod jehož vedením probíhal můj kurz autoškoly. Nebyla to procházka růžovým sadem, nicméně důležité informace byly předány se zájmem od počátku až k samotné zkoušce. Díky za úvod do moto-života.

Poděkování

Ráda bych touhle cestou poděkovala celému kolektivu autoškoly. Jmenovitě především panu Zábršovi a panu Šimarovi. Pane Šimara, díky Vám za možnost přestupu z jedné nejmenované a katastrofální autoškoly k Vám a umožnění jízd s Vašim instruktorem, kterým byl v tomto případě pan Zábrša. To díky němu jezdím dneska autem, nebojím se a znám to, co je potřeba. A neměl to jednoduché. Předešlý pan instruktor hájící barvy Komety a majitel autoškoly u kterého jsem autoškolu začínala mě nenaučil vůbec nic. Pan Zábrša byl trpělivý a neústupný. Díky Vám oběma za to, že jsem autoškolu u Vás absolvovala a dnes mohu sedět za volantem...děkuji Pavla

Fajn kurz

Mám po zkouškách, udělal jsem je napoprvé a chci poděkovat autoškole. Vše od prvního kontaktu po telefonu bylo rychlé, férové a přehledné. Jízdy byly náročné, ale ve fajn atmosféře a jsem vděčný za to, že jdu do provozu a něco umím. Moc dík

Nespokojenost

velice špatná komunikace s panem Zábršou a stejně špatná s panem Šímarou, vše se táhne strašně dlouho.
Kurz dělám už skoro 4 měsíce a mám teprve 6 jízdu.

Re: Nespokojenost

Těžko na tento příspěvek odpovědět smysluplně, je-li přispěvatel skutečně naším klientem, pak příliš nechápu nespokojenost. Pan Zábrša je instruktorem pro SŠ Olomoucká, a na starost má výhradně studenty této školy. Jezdí-li tedy stěžovatel s panem Zábršou, je studentem SŠ Olomoucká. Kurzy na této škole podléhají úplně jiným podmínkám než kurzy komerční na naší učebně, zejména jsou kurzy rozvržené na průběh školního roku s nižší periodicitou teorií i jízd. To je přizpůsobeno požadavkům vedení SŠ, aby její studenti nevěnovali autoškole v daném období více pozornosti než studiu ve škole. Na druhou stranu výše uvedené podmínky vyvažuje podstatně nižší cena, než je běžná u komerčních kurzů pro jednotlivce. Přihlásí-li se žadatel o ř.p. ke kurzu přes školu, musí počítat s delší dobou trvání kurzu. Preferuje-li rychlejší kurz, doporučuji zúčastnit se běžného, komerčního kurzu v naší autoškole, kde drtivá většina žadatelů kurz absolvuje v rozmezí 10-12 týdnů.

Re: Re: Nespokojenost

To je lez jako vez :) Ja nejsem studentkou zminene SS a stejne jsem jezdila s Panem Zabrsou.

Re: Re: Re: Nespokojenost

Studentkou uz dlouho opravdu nejsem, ale take jsem jezdila s panem Zabrsou. Ale ted, jak to vidim cerne na bilem, chapu, proc jsem mela jizdy max. jednou za tyden, vetsinou v dobe naprosto nevyhovujici pro nekoho, kdo chodi do prace (s kurzem jsem zacala v zari, ke zkouskam jsem sla v dubnu).
Samozrejme, zadna podstatne nizsi cena mi nabidnuta nebyla.
Pohodova skola - za me ne. Nastesti je v Brne z ceho vybirat.

Poděkování

Ráda bych touto cestou poděkovala Pohodové autoškole za velmi kvalitní výcvik a osobní přístup. Zejména pak Petře Šimarové, která se mnou musela mít až neskutečnou trpělivost :-) za její vedení a podporu jak při základním výcviku, tak pak při kondičních jízdách. Za sebe můžu ostatním určitě doporučit (zvláště těm, co mají z řízení obavy, jako kdysi já... :-)), neboť tady se vám budou opravdu věnovat a vysvětlovat od základních kroků až k vaší samostatné jízdě. Ještě jedou díky :-).

Přidat nový příspěvek

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“