Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zlepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Pošlete nám vaši připomínku či pochvalu

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Hadrabová

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat instruktorce paní Hejčové za její trpělivost a celkový přístup během jízd.

"D"

Děkuji Pohodové autoškole (jmenovitě Péťovi, Luboškovi, Ivě a koneckonců i Peťce Ch. - za podporu) za představení světa profesionálních řidičů včetně dovedení ke zkoušce ŘP. na bus! Těším se na další spolupráci :) Šárka J.

Pochvala

Strašně moc bych chtěla poděkovat Renči Hejčové za to, jak mě naučila jezdit, jízdy sní byly klidné, trpělivé, parádní... doporučuji těm co se toho bojí a uvažují o autoškole, tahle je ta pravá a doporučuji všem.
Moc děkuji! :-)

Podekovani

Chtela bych moc podekovat celemu tymu Pohodove autoskoly za jejich profesionalni a vstricny pristup. Predevsim pak moji instruktorce pani Petre Chaloupkove za to, ze si me doslova vypiplala, protoze ruku na srdce, byl to pro nas obe boj a ona to se mnou nevzdala, i kdyz by to jini nejspis davno udelali. Byla to hlavne jeji podpora a presvedceni, ze to navzdory vsemu zvladnu, co me primelo to nevzdat, pokracovat a zkouset to znovu a znovu. Nedokazu tu ani popsat jak moc pro me udelala at uz slo o kondicni jizdy nebo zkousky samotne. Verim, ze se mi dostalo opravdu nadstandartni pece a pokud tu nekdo hleda autoskolu, kde pro ne nebudete jen jmenem v diari, ale zvoli k vam individualni a lidsky pristup, pak je mohu jen doporucit. Jeste jednou diky za vsechno.

Mateřská školka

Mě ten kurz upe nesedl. Cítil sem si jak v mateřské, su dobrej v autě, měl sem už nějaký skušenosti, a zbytečně sem musel začít na trenažéru a cvičáku, mysím sem mohl hned jezdit a jít na zkoušky dřív. A ty pravidla sem se taky moh naučit doma, ale zas byli zábavný aspoň a auta taky good zas jako špatný to nebylo

Re: Mateřská školka

pokud je pro Tebe autoškola mateřská školka jak píšeš, měl jsi jít tam kde ti ŘP prodají.. borců co již takzvaně umí jezdit jsou plné hřbitovy

Poděkování

Chtěl bych poděkovat Petrovi za vtipné oživení teoretických hodin a hlavně Petře za ... no za všechno. Od začátku jsme se zaměřili na to, co mi nešlo, odnaučila mě dělat, co jsem dělat neměl a trpělivým opakováním donutila dělat, co mám :-). Ještě v polovině jízd bych nevěřil, jak v klidu nakonec budu u zkoušky. Je to člověk na svém místě a navíc správná ženská, takže kurz u ní můžu jen doporučit.

Nikte nezomrel

Hlásim, že počas mojej služby (pri volante) nikto nezomrel! (cca 15tisic km)
Petro diky diky!

Poděkování

Dobrý den,
upřímně bych Vám chtěla poděkovat za profesionální přístup při výcviku sk. B, zejména Petře za neuvěřitelnou trpělivost, kterou se mnou měla a za vše, co mě naučila, i když to se mnou rozhodně nebylo jednoduché. Vždy se mi snažila vyjít vstříc a podporovala mě po celou dobu výcviku. Naprosto perfektní instruktor.
Ještě jednou děkuji Vám všem. Kristina.

Ohlas

Pohodovú autoškolu môžem len odporúčať. Inštruktori sú veľmi milí. Vedia vysvetliť, ako sa v ktorej situácii zachovať, resp. vysvetliť, kde nastala chyba. Prípadné nebezpečné situácie riešia až s ľadovým kľudom. Tiež snažia sa vyladiť žiakov štýl jazdy do posledného detailu na úspornú a bezpečnú jazdu.

Jedinú pripomienku, ktorú by som mal, že do všetkých výcvikových vozov, ktoré som vyskúšal, som sa pri mojich 188cm zmestil na doraz. Samozrejme, všetky vozy som nevyskúšal.

Chcel by som tiež poďakovať pánovi Alexovi, ktorý ma potom prebral v Tišnove a slečne (pani?) Chaloupkovej za podporu to nevzdať aj napriek môjmu kontu nevydarených skúšok.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Informace - koronavir

Informace k provozu autoškoly po dobu opatření jsou k dispozici v samostatném odkazu na hlavní stránce - Informace k provozu - koronavir Současně...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“