Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zlepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Pošlete nám vaši připomínku či pochvalu

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Re: Ohlas

Děkujeme Patriku za ohlas. S tou Vaší výškou a prostorem ve vozidlech je problém, většina výrobců auta konstruuje na postavu 175-180 cm. V současné době jsme ale již poučení z problémů s prostorem u vyšších žadatelů, a v případě hodně vysokých osob můžeme udělat výcvik na sk. B na vozidle Range Rover, které primárně jezdí sk. BE. Hodně štěstí v provozu

Poděkování

Ráda bych poděkovala Pohodové autoškole za profesionální a lidský přístup. Instruktorce Renatě Hejčové děkuji za trpělivost a vše, co mě naučila. Petře Chaloupkové za podporu nevzdat to a především Petrovi Alexovi – vážím si jeho přístupu, díky kterému jsem se za volantem cítila uvolněně a bez stresu, a také díky jemu jsem zkoušku zvládla.

motorkáři

mám za sebou první úspěšnou sezonu v sedle. Pan Chaloupek se s váma jako instruktor pro "áčko" mazat nebude a buďte za to vděčni!!! Naučí vás ovládat mašinu a to je základ. Na vás je naučit se jezdit a k tomu vám v této autoškole dají slušnej základ. No a pak už jen kolama pořád dolů a vzpomínat na P&P :-)

poděkování

Chtěla bych poděkovat,sice trochu opožděně paní Petře Chaloupkové hlavně za trpělivost,vstřícnost a v neposlední řadě za výbornou přípravu ke zkouškám.

pět hvězdiček

To, že já bych někdy jezdila anebo snad zvládla zkoušku napoprvé, bylo pro mě dlouho sci-fi. Maximálně bych se viděla v nějakém béčkovém hororu z osmdesátek-hodně krve/kečupu:) Díky skvělému vedení Renči se to POVEDLO(!), protože byla zlatá*****!!!! Trpělivá, klidná, příjemná, vždy s věcnými a přesnými připomínkami a hlavně povzbuzením, což já dost potřebovala. Poděkování patří též Peti, se kterou jsem jednou také jela, a v neposlední řadě Petrovi Šimarovi za ona úvodní setkávání a především za talent obklopit se schopnými lidmi, se kterými společně k tomu učení vytváří opravdu pohodu.
PS: Posílám pozdravení také panu komisaři R. Macejovi!

*DÍKY VŠEM*

Velká spokojenost

Rozhodnutí pro tuto autoškolu bylo nejlepší jaké jsem mohla udělat.V této autoškole je opravdu pohoda jak má být:)jak pan Šimara je velmi pohodový a vstřícný i Peťa Chaloupková s kterou jsem měla možnost párkrát jet je milá,usměvavá a při jízdě byla sranda;).Noo,největší díky patří Renatce!je opravdu skvělá nic ji nerzčílí,když se na něco zeptám tak to několikrát i zopakuje ,aby se to vrylo do hlavy a při jízdě byla vždy sranda a ikdyž jsem udělala plno blbostí při jízdě nikdy z toho nedělala problém v klidu vysvětlila jak se tomu na příště vyvarovat.Na jízdu jsem se vždycky moc těšila!:)No a při závěrečných zkouškách mě uklidňovala a byla oporou:),takže zkoušky dopadly jak nejlíp mohly a dala jsem je na poprvé.Takže tuto autoškolu určitě doporučuju!:).
Ps.opravdu Vám děkuji byli jste skvělí,vstřícní a brali takovou jaká jsem!:)

Poděkování

Moc zdravím paní Renatu a děkuji za včerejší opravdu úúúžasný zážitek za volantem po 10ti letech, který právě díky paní Renatě, jejímu opravdu profesionálnímu přístupu, trpělivosti, shovívavosti a lidskému teplu byl o to větší a díky ní jsem se přesvědčila, že má cenu zase začít jezdit. Uff, bude to horor. Držím pěsti, ať se daří.

Nespokojenost

S Pohodovou autoškolou jsem spokojená nebyla. Během jízd s paní Renatou jsem nikdy nezažila přátelskou či pohodovou atmosféru. Trpělivost instruktorky se projevovala komentáři typu: ,,Rychle rychle, jeďte, na to nemáme čas.“. či ,,Kristepane, jeďte, jede šalina“ (když jsem poprvé podélně parkovala u autoškoly). Renatin přístup mě znervózňoval, začátečnickou nervozitu komentovala slovy ,,Nervozita za volant nepatří.“ Chyběl mi osobní přístup, trpělivost a profesionalita a rozhodně jsem se během jízd necítila příjemně. Netuším, zda-li šlo o osobní antipatie, ale myslím že u profesionálního instruktora by se toto stát nemělo.

Re: Nespokojenost

Dobrý den, dovolte abych s Vami nesouhlasil. I ja jsem s Renatou jezdil a víc profesionality, vstristnosti a loajality k cloveku minimalne v Brně nemůžete najít. Znám i Petru a vždy byla usměvavá a hodná. Tudíž si myslím že to není úplně v instruktorech, ale spíše o člověku, který se chce něco naučit.

Re: Nespokojenost

Děkujeme i za tento příspěvek. Nemaži ho i přesto, že není podepsaný celým jménem nebo alespoň iniciály, protože jsme pochopili kdo je pisatelem - nemá smysl reagovat, již tak učinil jiný spokojený klient. Jen podotknu, že pisatelka udělala zkoušky napoprvé, a Renatě jako poděkování donesla čokoládu.... Tak teď jsem z toho jelen :-)

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Informace - koronavir

Informace k provozu autoškoly po dobu opatření jsou k dispozici v samostatném odkazu na hlavní stránce - Informace k provozu - koronavir Současně...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“