Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zlepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Pošlete nám vaši připomínku či pochvalu

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Re: Nespokojenost

Zdravím, toto tvrzení je zcela nesmyslné... instruktor musí být sice občas rázný aby se to člověku vrylo do paměti ale přátelská a pohodová atmosféra panovala po čas všech jízd... autoškolu jsem úspěšně dodělal minulý týden na poprvé a rozhodně si nemůžu stěžovat na přístup instruktorky, záleží možná na povaze člověka jak si sám v hlavě přebere rady a přístup vyučujícího

Re: Nespokojenost

Nesouhlasím s Janou. Renata je vstřícná a svoji profesi dělá velmi dobře. Jsem spokojená s tím jak učí a pokud "jede šalina" a podobně, asi je logické, že člověka popožene. Pokud udělám chybu, tak ji dokáže rozebrat a v hlavě to potom dobře drží i do budoucna. "Nervozita za volant nepatří" Jano, proto se divím, že jste se tedy pustila za volant. Agresivních řidičů jsou plné silnice a pokud máte problém už při důsledném školení se, pak se bojím takovou osobu potkat na silnici. Stejně i Petra je naprosto v pohodě. Holky školí tak, aby se nováček skutečně naučil a vám by to asi lépe vyhovovalo na cukrové vatě. Je mi líto, že když člověk dostane dobrou školu, nakonec ještě kouše. Já jsem ráda za instruktora, který učí. A dobře učí. Moc tímto děkuji a PaP přeju hodně štěstí.

Re: Nespokojenost

Nemáš pravdu. Renátě bych líbal nohy za její trpělivost, neskutečnou podporu a láskyplnost. Mýlila ses Jani.

Poděkování

Moc děkuji za skvělý a pohodový průchod touto autoškolou... Hlavně bych chtěla poděkovat Pétě Chaloupkové za skvělou instruktáž při jízdách... Je to skvělá a trpělivá instruktorka... Také děkuji za pokecy a rady... ;-) V této autoškole nenaleznete žádný stres, ale opravdu pohodu a vstřícnost ve všem... Jsem spokojená a zkoušky jsem dala napoprvé, i když řízení BYLA moje noční můra!!!! AUTOŠKOLU VŘELE DOPORUČUJI!

Poďakovanie

Ďakujem moc pani Renatke,s ktorou som absolvovala kondičné kazdy,je úplne boží,trpezlivá a velmi ochotná.Vie povzbudiť a pri jazdách stále učí a vrýva do pamäti pravidlá premávky a značky.
Tuto autoškolu len a len doporučujem,naozaj pohoda :).Ďakujem!!!

Poděkování

Chtěl bych tímto poděkovat celé Pohodové autoškole, zejména Petře Chaloupkové, která mě učila na jízdách a měla se mnou trpělivost. Vše vždy vysvětlila, zopakovala, nekřičela a vždy vyšla vstříc. Na závěrečnou zkoušku mě připravila jak nejlépe mohla a uměla během krátkých 14ti hodin a zkoušku jsem dal hned napoprvé. Autoškolu můžu určitě všem vřele doporučit. Je to opravdu Pohodová autoškola :)

Poděkování

Děkuji hlavně Petře za zvládnutí zkoušek a za super přístup při domlouvání jízd :) Jste fakt Pohodá autoškola :) Ještě jednou díky

B+A2

Díky této autoškole za bezproblémový výcvik. Super instruktoři, hlavně pan Šimara, s kterým je fakt sranda. patří mu jedno moje velké díky.

A1

Skvělá autoškola, skvělí instruktoři, je si nimi prdel a dobře naučí. Díky:)

velké díky

Děkuji celé autoškole, velmi příjemné prostředí. Největší díky patří samozřejmě Petrovi, který naučí uplně bezvadně, je sním sranda a je to super chlap. Hodně štěstí v dalších letech

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Informace - koronavir

Informace k provozu autoškoly po dobu opatření jsou k dispozici v samostatném odkazu na hlavní stránce - Informace k provozu - koronavir Současně...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“