Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zlepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Pošlete nám vaši připomínku či pochvalu

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

velké díky

Chci poděkovat hlavně Petrovi za super práci kterou odvedl při mé autoškole. Pobaví a hlavně naučí. Nikdy s ním nebyla nuda a vše bylo absolutně v pohodě. Mohu rozhodně tuto autoškolu doporučit. Díky!

Skupina B

Chtěla bych nejprve poděkovat Petrovi za příjemné hodiny teorie :) Dále nejvíce ze všeho Renatě, která mi byla velkou oporou,dokázala ze mě sundat stres z řízení, byla hodná a TRPĚLIVÁ a i fajn na pokec. Bohužel to stejné nemůžu říct o Petře, která sice je fajn na pokec,ale co se týče učení mi nevyhovovala. Po změně se mě však ujmula Renata a to bylo uplně o něčem jiném, takže ještě jednou Renčo moc díky, protože bez Vás bych to asi vzdala :) Jinak autoškola je seriózní, vše ostatní probíhalo v pohodě a dalo se domluvit (třeba i na změne instruktora) Nejvíce děkuji Renče a Petrovi :)

Díky

Chtěla bych moc poděkovat celé autoškole za skvělý a opravdu pohodový přístup. Zejména však mojí instruktorce Renatě Hejčové, která byla velmi milá, měla se mnou trpělivost a dokázala mě připravit na závěrečnou zkoušku tak, že jsem ji zvládla napoprvé i přes to, že neznám Brno a nikdy před tím jsem neřídila. Do hodin teorie i praxe jsem se těšila a upřímně mi to teď bude chybět. :)
Moc Vám děkuji a ráda budu dále doporučovat!

poděkování

Chci moc poděkovat všem instruktorům a hlavně Petru Šimarovi... super přístup, maximální vstřícnost a nikdy v ničem nebyl žádný problém... ještě jednou díky a budu jenom doporučovat :)

Díky

Rád bych poděkoval za pohodové a rychlé zvládnutí při rozšíření ŘP z B na C+E. Vždy perfektní domluva. Super přístup, profesionalita, užitečné a vždy trefné rady a odlehčení nervozity vtipama. Díky Petˇo za vše :-) DOPORUČUJI!!!!

Poděkování

Nelze jinak nez doporucit...Absolvoval jsem kurz pro skupinu "C" a vse probehlo v naprostem poradku....Jeste jednou diky Petru Simarovi za velmi profesionalni a lidsky pristup....:-)

Béčko v Brně ;-)

Mé obrovské díky patří celému týmu P&P, jste úžasní, skvělí, jste machři, opravdoví profíci na svém místě...! Moc děkuji Petru Šimarovi za teorii podanou zábavnou formou, super tipy na "překlad" krkolomných zákonů..., Peti Chaloupkové za podporu, panu Chaloupkovi za dnešní historky, které mě zbavily nervů a stresu před zkouškami. Největší díky patří RENATCE HEJČOVÉ za trpělivost, skvělou atmosféru při jízdách, vstřícný přístup při plánování jízd, lidskost, osobitý postoj, ochotu a vůbec vše, co pro mne udělala, bylo mi ctí být její žačkou ;-) P&P je NEJ autoškola disponující kvalitním vozovým parkem i instruktory. Všem Vás budu upřímně a se 100% přesvědčením doporučovat! Děkuji mnohotisíckrát!!! Právem se i nadále nazývejte POHODOVOU AUTOŠKOLOU!

Skupina B

Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla :-) Renči moc děkuji za trpělivost, kterou se mnou měla při prvním hodinách a Peti za to, že mě "probudila" a dokázala vypilovat mé neduhy. Jste opravdu pohodová autoškola, v báječné lokalitě s profesionálním přístupem: všem vás doporučuji! :-) Děkuji ještě jednou moc za přípravu na zkoušku, kterou jsem zvládla jen díky vašemu přístupu a za to, že nikdy nebyl problém s plánováním jízd :-)

Díky

Děkuji skvělému panu učiteli Petru Alexovi za perfektní pohodov přístup a velikou ochotu při opravných zkouškách. Už vesele jezdím po klidném Švédsku :-)

poděkování

Děkuji Milošovi, který mě skvěle připravil na zkoušky sk. B v Praze.
Na tom, že jsem je dala na poprvé má velký podíl i on.
Přeji mnoho pohodových jízd a zkoušek i ostatním řidičům. :)

Přidat nový příspěvek

Aktuality

Informace - koronavir

Informace k provozu autoškoly po dobu opatření jsou k dispozici v samostatném odkazu na hlavní stránce - Informace k provozu - koronavir Současně...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“