Ohlasy a připomínky

Na této stránce máte možnost se vyjádřit ke všemu, co Vás nějakým způsobem zaujalo. Pokud jste byli spokojení, rádi si to přečteme, pokud máte nějaký návrh na zlepšení naší činnosti, budeme za něj vděční. Pokud jste byli s něčím nespokojeni, napište to sem také, uděláme vše pro to, abychom to zlepšili. V případě vyjádření spokojenosti, připomínek a nebo kritiky prosíme o konkrétnost a jméno - anonymní ohlasy nebo ohlasy pouze s křestním jménem, navíc značně neurčité (nebyl jsem spokojen, nedoporučuji. Karel), kdy navíc žadatele toho jména jsme delší dobu v kurzu neměli, mažeme jako snahu konkurence poškodit naši autoškolu. Děkujeme za pochopení. 

Jakékoliv ohlasy bez podpisu mažeme. Ani kladný, ani záporný ohlas bez identifikace pisatele bohužel nemá význam, dodržujte také délku ohlasu do tří řádků, delší reakce posílejte na e-mail. Děkujeme.

PS: Děkujeme všem, kteří zde již hodnocení zanechali, jsme velmi potěšeni množstvím kladných reakcí. Budeme se snažit nadále pracovat tak, aby reakce byly pouze kladné. Pokud chcete nějaký ohlas přidat, formulář na přidání ohlasu naleznete na této stránce dole, pod příspěvky Vašich předchůdců :-)

Pošlete nám vaši připomínku či pochvalu

Diskusní téma: Ohlasy a připomínky

Profesní průkaz

Chtěl bych poděkovat panu Šimarovi i jeho kolegům za přípravu na zkoušky, za jeho ochotu a profesionální přístup . Byl jsem překvapen, že školení na profesák nebylo jen povinně odsezených 140 hodin, ale byla to spousta užitečných informací, které jako řidič budu v praxi potřebovat. A kdo přemýšlí o získání profesního průkazu tomu Vaši autoškolu mohu jen a jen doporučit.

S pozdravem Jan Janský

řidičák sk d

Je to především autoškola co neslibuje,ale opravdu se věnuje s velkou trpělivostí a vstřícností.Jsem trochu zmatkař a dělal jsem stejný chyby,ale instruktor má velkou trpělivost a bere přístup vážně,ale i s humorem to potom je jiný kafe :-) se učit řídit.

Profesák

Dík za profesák - byl jsem překvapen, že školení na profesák nebylo jen povinně odsezenejch 140 hodin, ale bylo to přínosné školení, při kterém jsem se dozvěděl všechno, co jako řidič budu v praxi potřebovat. Doporučuju ostatním

Autoškola v Tišnově

Díky za velice vstřícný přístup a trpělivost s mou osobou. Jsem trochu zmatkař a musím říct, že v Tišnově jsem se přece jenom cítil mnohem jistější a také jízdy dopadly nakonec dobře.
Taťka mi již koupil starou Felicii a nyní zkouším projíždět Brno. Je to občas děs, ale přece jenom znám některé špeky z našich jízd, takže si s tím poradím. Doporučil jsem vaši autoškolu kamarádům ze školy, tak třeba dostanu příště nějakou slevu :-) Chtěl bych časem také řidičák na náklaďák.

Přidat nový příspěvek

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“