Odkazy

Zdraví a krása

Kavitace Brno

Kavitace Brno, liposukce, radiofrekvence a kosmetika. Vše v péči o tělo v centru Brna. Hubněte snadno a rychle za pomocí revolučních metod. Nově také fototerapie a lymfodrenáž.

Kavitace, kryolipolýza

Kavitace - bezbolestná liposukce 3tí generace. Postupy a princip této revoluční metody v péči o ženskou krásu. Seznam kavitačních studií v České republice podle měst. Kavitace BrnoKavitace Praha i další lokality.

Kung Fu Brno

Kung fu Brno škola velmistra Lam Chun Singa. Hunggar Kung fu představuje jihočínské sebeobranné bojové umění – styl Hungovy pěsti. K dispozici má oddíl plně vybavenou tělocvičnu vlastním zázemím. Cvičení pro zdraví a sebeobranu pro všechny generace.

 

Služby

Autobusová doprava Brno

Autobusová doprava. Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava dálkovými autobusy s možností lůžkové úpravy. Také doprava mikrobusem VW a Ford Transit pro 13 - 17 osob s možností přívěsu (pro vodáky, cyklisty apod.) Pro školy, sportovce i organizace.

Vedení účetnictví Brno

Vedení účetnictví Brno. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství, zastupování před úřady. Dokážeme optimalizovat náklady, zpracování analýz a doporučení pro efektivitu podnikání.

Audit Brno

Auditorská a poradenská společnost FIZA a.s. nabízí audit Brno, daňové poradenství a ekonomicko organizační poradenství. Kompletní a precizní služby v oblasti auditu firem za uplatnění nejnovějších poznatků.

Návrhy zahrad

Návrhy zahrad a jejich realizace včetně možnosti instalace závlahy. Návrhy zahrad  jsou kompletním řešením daného prostoru  s druhovou skladbou rostlin. Barevné řešení fasády domu, návrh chodníků a příjezdových cest, osvětlení.

Cukrářská výroba

Cukrářská výroba cukrovinek s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme svatební dorty, dětské dorty i narozeninové, minizákusky, tradiční svatební koláčky, medovník, čajové pečivo, kokosové kmeny, turecké tyčinky a speciální bezpekové a Dia produkty.

SEO optimalizace stránek

Součástí nabídky společnosti LUVR je SEO optimalizace a internetový marketing, webdesign, reklama na internetu, tvorba www stránek a eshopů, webhosting. Navrhujeme logotpy, corporate identity. Služby reklamní agentury.

Prodej a servis vah

Váhy a váhové systémy. Výroba, prodej a servis vah a vážicích zařízení. Kalibrace vah a závaží - akreditovaná kalibrační laboratoř. Řízení vážních systémů. Výroba, montáž a opravy měřidel.

Vedení účetnictví Praha

Vedení účetnictví Praha. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, vedení personální a mzdové agendy, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství, zastupování před úřady. Dokážeme optimalizovat náklady, zpracování analýz a doporučení pro efektivitu podnikání.
 

Vrakoviště Peugeot

Vrakoviště Peugeot za nejnižší ceny
 

Miniškolka Krteček

Miniškolka Krteček je soukromá školka v Brně - Líšni. V naší pěkné nově zřízené miniškolce hlídáme děti od 9 měsíců až do 5 let. O Vaše děti se dobře postaráme jak pravidelně a dlouhodobě, tak i nárazově. Přijďte se k nám nezávazně podívat. Tešíme se na Vás i Vaše děti!

Autosklo Brno

Autosklo servis Vacek provádí veškeré opravy autoskel ZDARMA. Vše se vyřídí z Vaší pojistky. Dále také opravy prasklin, tónování autoskel, čištění a údržba klimatizace, čištění interiérů automobilů.

 

Různé zajímavosti

Kosmetické zrcátko

Kosmetické zrcátko podle vašich představ. Nejširší výběr zrcátek na českém internetu do koupelny či na noční stolek. Kosmetická zvětšovací zrcadla jsou nabízena i s LED osvětlením.

Hutní materiál

E-shop Stavebniny - hutní materiál nabízí dopravu materiálu ZDARMA dle ochodních podmínek po celé ČR, ocelové nosníky, kari sítě, výrobky Bachl, Isover, Baumit, Heluz, Ytong, Gunnex, Gutta

Vyvíječe páry

Dodáváme repasované vyvíječe páry do všech provozů. Na vyvíječe páry zajistíme demontáž i montáž, uvedení do provozu a poskytneme záruku. Také dodávka a vystrojení  nerezových nádrží, úpravny vody, dávkovací čerpadla. Dlouholeté zkušenosti v oboru.

Nákladní výtahy

Dodáváme, vyrábíme a montujeme nákladní výtahy, výtahy pro automobily i osobní výtahy. Provádíme servis výtahů, jejich revize , opravy výtahů, modernizace i zkoušky. Výtahové šachty. Jsme firma s dlouholetou zkušeností v oboru.

Teplovodní kotle

Teplovodní kotle - dodavatel teplovodních kotlů s maximální možnou efektivností, tichostí provozu a výkonností - Eco Service.
 

Ubytování

Ubytování na Vysočině

Ubytování na Vysočině na Statku pod Javořicí. Krásná lokalita Vysočiny, kde končí civilizace a začíná klidná dovolená pro rodiny s dětmi nebo příznivce vyjížďky na koních. V nově rekontruovaném penzionu pod Javořicí jste vždy vítaní.
 

Ubytování Česká Kanada

Nabízme dva kouzelné apartmány v nově zrekonstruované chalupě nedaleko Kunžaku. Ubytování česká Kanada je tu pri všechny milovníky romantické krajiny     České Kanady.
 

Ubytování Velká Úpa

Penzion po kompletní rekonstrukci leží na úpatí hory Javor na okraji Velké Úpy. Nabízíme kapacitu 49 lůžek pro školy v přírodě a zimní lyžařské kurzy. Ubytování Velká Úpa je tu pro Vás.
 

Mobilní domy a mobilhemy

Mobilheimy celoroční

 

Aktuality

Otevřeno od 3.12.2020

Vážení zákazníci, přesun opatření do stupně 3 nám umožní začít s výukou a výcvikem od 3.12.2020. Ve čtvrtek 3.12. budeme mít mimořádně otevřeno 9-17...
Celý článek

Předpokládané obnovení provozu

Vážení zákazníci, podle aktuální situace a předběžných vyjádření vlády ČR předpokládáme plné obnovení činnosti autoškoly a školícího střediska od...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“