Zimní údržba, technické služby

V zimním období nabízíme služby zimní údržby - odhrnování, úklid sněhu, posyp solí i inertním posypem. Disponujeme technikou jak pro úklid chodníků a menších ploch, tak pro údržbu komunikací a větších ploch - parkovišt i areálů firem.
Od jara do podzimu nabízíme i úklid vozidlem pro zametání a kropení vozovek a parkovišť.

Aktuality

Otevřeno od 3.12.2020

Vážení zákazníci, přesun opatření do stupně 3 nám umožní začít s výukou a výcvikem od 3.12.2020. Ve čtvrtek 3.12. budeme mít mimořádně otevřeno 9-17...
Celý článek

Předpokládané obnovení provozu

Vážení zákazníci, podle aktuální situace a předběžných vyjádření vlády ČR předpokládáme plné obnovení činnosti autoškoly a školícího střediska od...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“