Autoškola Brno

Neprodáme Vám řidičské oprávnění, my Vás naučíme řídit!

Naše autoškola nabízí výcvik všech skupin a kondiční jízdy, to vše v příjemné atmosféře, s příjemnými instruktory a v moderních klimatizovaných vozidlech

Výcvik provádíme v Brně a okolí, zkoušíme v Brně, Vyškově a Tišnově. U nás máte vždy na výběr!

Po celou dobu výcviku máte "své" auto i "svého" instruktora, nebudeme Vám na každou jízdu posílat někoho jiného. Můžete si vybrat, zda-li chcete instruktora či instruktorku.

Nabízíme Vám naše služby podložené dlouholetou praxí, pečlivou teoretickou přípravu, propracovaný výukový materiál, poctivý praktický výcvik od trenažeru přes cvičiště až po ty nejsložitější křižovatky - nebudeme na Vás šetřit ani časem, ani kilometry. Naše instruktorky a instruktoři dělají svoji práci rádi a připraví Vás nejen na zkoušky, ale hlavně pro řidičský život - to vše v pohodě, s úsměvem a v přátelské atmosféře. Přijďte se přesvědčit, že to nejsou jen fráze! Těšíme se na Vás.

Autoškola Brno - automat

Nová možnost výběru od listopadu 2012 - skupina B automat - výcvik i zkoušky můžete absolvovat s vozidlem s manuální nebo automatickou převodovkou! Pokud si nevěříte na běžné vozidlo se spojkou a manuální převodovkou, nebo máte strach z rozjezdů, je tu pro Vás automat.

Více informací k tomu jaký řidičský průkaz můžete u nás získat a také jaké jsou charekteristiky jednotlivých řidičských oprávnění se dozvíte pom kliknutí na odkaz na začátku věty. Pohodová autoškola Brno nabízí možnost získat řidičský průkaz skupiny AM, A1, A18, A21, B, BE, C, CE a D

Nyní Vám nově nabízíme nový produkt - prestižní prémiový kurz sk. B Exclusive! více informací v menu a v ceníku

Na fotografiích si můžete prohlédnout nejslavnější žáky naší brněnské Pohodové autoškoly. Na první fotografii z natáčení dokumentu Autoškola sobě A. Goldflam, B. Rychlík, V. Morávek a J.A. Pitínský.

Pořad byl vysílán 28.12.2010 na ČT2, je ke shlédnutí také v archivu na webu ČT.

 

Na další fotografii vyjadřuje spokojenost s naší Pohodovou autoškolou hokejista A mužstva Komety Brno a juniorský reprezentant ČR Pavel Jenyš.

Fotogalerie: Autoškola Brno

/album/fotogalerie-autoskola/aja330979-auto-jpg/ /album/fotogalerie-autoskola/a20140215-123927-jpg/

Ceník autoškoly Brno 

Naše ceníková cena je konečná!!! Neúčtujeme žádné další poplatky, ani pokuty za včasné zrušení jízdy v případě nemoci a podobně.

Vůči našim žákům jsme maximálně vstřícní a jejich spokojenost je naším prvořadým cílem!!!

Autoškola Brno - ceník

 

Aktuality

Změna pravidel od 1.1.2016

29.10.2015 11:18
Od nového roku se mění nejvyšší dovolená rychlost na silnicích pro motorová vozidla (komunikace označené vyobrazenou dopravní značkou). Nejvyšší rychlost na nich je nově pouze 90 km/h.  Místní úpravou bude možné na vybraných úsecích rychlost zvýšit na max. 110 km/h. Tak nohu z plynu !

Nový moderní trenažer v naší autoškole

28.09.2015 18:46
Od 1.10.2015 máme v provozu nový moderní trenažer. Více informací naleznete na podstránce Učebna.

Nově skupina T - traktory

04.03.2015 08:52
Od Března 2015 nabízíme také kurz k získání řidičského oprávnění sk. T

Změny na registrech vozidel

28.01.2015 14:34
Od 1.1. platí důležité změny na registrech vozidel:   převod vozidla na kupujícího - odhlášení i přihlášení probíhá současně na registru prodávajícího, vozidlo se přímo při odhláíšce registruje na nového majitele RZ se nechávají, zastoupit lze jednu či obě strany na základě ověřené plné moci,...

Nová služba - kurz B Off Road

11.01.2015 13:19
Pro zájemce o řidičské oprávnění sk. B jsme přinesli novinku - svůj kurz můžete absolvovat s terénním vozidle Land Rover Range Rover. Tento kurz je zajímavý pro ty, kteří chtějí navázat na oprávnění sk. B rozšířením na BE, protože budou v praxi tahat za vozidlem koně, auta, obytné přívěsy nebo...

Přání

12.12.2014 15:42
Příjemné vánoce, pohodu klid a zdraví, hodně štěstí v novém roce a hlavně mnoho kilometrů bez nehody přeje všem současným, minulým i budoucím absolventům naší autoškoly, stejně jako obchodním partnerů a trpělivým řidičům kolektiv Pohodové autoškoly!