Autobusová a mikrobusová doprava

Nabízíme autobusovou vnitrostátní dopravu včetně dopravy na Slovensko, po dohodě zajistíme také dopravu mezinárodní. Provozujeme rovněž dopravu zvláštní linkovou - specializujeme se na svoz a rozvoz zaměstnanců firem.

Nabízíme dopravu školním zařízením, sportovním klubům, firmám a soukromým osobám - doprava na svatby, pohřby a další.

Autobusová doprava - vozový park

Autobusy: Karosa 936 s klimatizací a ski-boxem 47 míst k sezení, Renault Recreo 52 míst sezení + 27 stání, Karosa 934 45 míst sezení +28 stání

Autobus vhodný pro školy vybaven bezpečnostními pásy: SOR C 7,5 26 míst

Mikrobusy: Mercedes Sprinter 18 mist sezení + 7 stání, Irisbus Daily 19 míst s klimatizací

Za Renault Recreo a oba mikrobusy lze připojit nákladní přívěs, Karosa 936 má zavazadlový prostor rozšířen o velký skibox, ostatní autobusy disponují jen omezenými vlastními zavazadlovými prostory (cca jedno bežné zavazadlo na osobu).

Spolupracujeme úzce s dalšími dopravci, jsme schopni Vám nabídnout dopravu i mezinárodní busy MAN, Bova, Mercedes s kapacitou 49 až 63 osob. Pošlete poptávku na mail simara@seznam.cz, během několika hodin obdržíte kompletní cenovou nabídku na jakoukoliv dopravu.

Ceník

Cena za km -  26 kč Renault Recreo a Karosy 936, 935 a 934, SOR 24 kč/km,  mikrobus Mercedes 16 kč/km a Irisbus 18 kč/km. U mezinárodní dopravy je nutné počítat navíc s dálničními poplatky.

Cena za hodinu čekání - 120 kč. Při dopravě na velmi krátké vzdálenosti ceny účtujeme paušálem dle dohody s objednavatelem, většinou paušální částkou za 100 km, popř. hodinovou sazbou.

Více informací naleznete na samostatných stránkách Autobusová doprava P&P.

 

 

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“