Kurzy B Classic, Student a Economy

Kurz B Classic

Základní kurz na získání řidičského oprávnění sk. B. Obsahuje 4 bloky teorie po třech vyučovacích hodinách, 14 praktických jízd, 2 hodiny praktické údržby a zkoušku. V tomto kurzu Vás vybavíme CD s učivem a testy. I v tomto základním kurzu máte "svého instruktora a své vozidlo" a samozřejmě profesionální a pohodový přístup. Teoretické lekce jsou vždy ve středu od 16:00, jízdy a praktickou údržbu si žadatel plánuje s instruktorem individuálně.

Kurz B Student

Základní kurz obsahově shodný s kurzem Classic, určený pro studenty a maminky na MD - obsahuje slevu pro studenty a maminky na MD.
 

Kurz B Economy

Kurz obsahově i kvalitativně shodný s kurzem Classic nebo Student. Vhodný je pro žadatelke o řidičské oprávnění s možností plánovat si jízdy v jakémkoliv čase. Žadatel v tomto typu kurzu dostává jízdy v méně frekventovaných časech, zejména mezi 9 - 13:00.

Kurz B Plus

Kurz B Plus je náš nový produkt pro zájemce o rozšířenou výuku a výcvik skupiny B. Hlavní Plus tohoto kurzu je vyšší počet hodin praktického výcviku - zejména nabídka neomezeného počtu hodin na trenažeru a 20 jízd místo 14 jízd u základního kurzu. Další výhodou je přednostní plánování jízd a termínů zkoušek a učebnice zdarma. Pro každé zahájení máme volná 4 místa pro kurz B Plus, proto si svoje místo prosím rezervujte předem.

Kurz B Exclusive

Pro náročné klienty nabízíme  exkluzivní typ kurzu - prozatím pouze pro výcvikovou skupinu B. Naše standartní kurzy jsou velmi kvalitní, ale pro zákazníky, kteří chtějí ještě hodně navíc nabízíme právě tento kurz. Co Vám v jeho rámci nabídneme navíc?

 • přednostní plánování jízd (vždy ve Vámi vyhovujícím čase)
 • vyzvednutí na jízdu v místě bydliště nebo zaměstnání, odvezení do místa bydliště nebo zaměstnání to vše neomezeně v rámci Brna a blízkého okolí
 • výrazně nadstandartní počet hodin výcviku stanovený dle individuální potřeby žadatele pro zvládnutí vozidla a bezpečnou jízdu,  a to jak na digitálním trenažeru třetí generace tak ve vozidle. To znamená, že výcvik není předem omezen počtem hodin, ale počet jízd stanoví instruktor tak, aby žadatel byl připraven na zkoušku a do provozu co nejlépe.
 • individuální plánování teoretických lekcí v čase vyhovujícím žadateli
 • přednostní plánování termínu zkoušek
 • zdarma opravné zkoušky - nebudeme Vám účtovat poplatky autoškoly za případné opravné zkoušky
 • zdarma učebnice autoškoly - kormě standartního CD od nás dostanete také učebnici
 • vyšší limit najetých km na jízdu - po domluvě s instruktorem si můžete vyzkoušet jízdu mimo Brno, vyzkoušet jízdu po dálnici atd.
 • opravdová exclusivita - nabízíme pouze jedno místo měsíčně v tomto kurzu
 • jeden instruktor a vozidlo po celou dobu výcviku
 • možnost vyzkoušet si prakticky výměnu kola a další prvky praktické údržby vozidla
 • maximální přizpůsobení výcviku potřebám žadatele - v jízdách nad rámec zákonem stanoveného počtu hodin možnost vyzkoušet vše, co Vás provozu může potkat - např. podzemní garáže, jízdu za snížené viditelnosti a spoustu dalšího, co by jste v základním výcviku nestihli.

Pro více informací k tomuto novému produktu volejte na tel 774 30 30 31, nebo pište na mail info@pohodovaautoskola.cz nebo nás navštivte na naší učebně.

V případě zájmu o tento produkt si účast rezervujte předem, pro každý termín zahájení máme pouze dvě volná místa v kurzu Eclusive.

Kurz Excluzive platí i pro sk. B automat.

Kurz B Expres

Nově Vám nabízíme možnost absolvování výcviku skupiny B (platí i pro automat) ve velmi krátké době jednoho měsíce od zahájení včetně zkoušky.

Za příplatek 2000,-kč Vám garantujeme plnohodnotný kurz absolvovaný během třiceti dní od zahájení až po závěrečnou zkoušku. Takto krátké doby dosáhneme intenzivní výukou prakticky každý den a přednostního umístění k nejbližšímu termínu zkoušek.

Místo v kurzu expres si rezervujte telefonicky nebo mailem.

V kurzu Expres nabízíme dvě místa pro každý termín zahájení.

Skupina B automat

Vzhledem ke stoupající poptávce jsme se rozhodli jako jedna z prvních autoškol Vám nabídnout další možnost zjednodušení absolvování výcviku na nejžádanější skupinu - B. Novou možností je výběr z vozidel s manuálním a automatickým řazením. Bojíte se rozjezdů? Řazení? Pak je pro Vás automat jedinečným řešením!

Vozidla s automatickou převodovkou jsou dnes zcela běžná, jsou dostupná jak na trhu nových automobilů (prakticky všechny modely běžných automobilek jsou za příplatek cca 10000,- k dostání ve variantě s automatem), na trhu ojetých automobilů jsou k dostání prakticky ve stejné cenové relaci jako vozidla s převodovkou manuální. Moderní vozidla s automatem jsou stejně spolehlivá jako ta s převodovkou manuální.

Vozidla s automatickou převodovkou mají mnohem jednodušší ovládání - nemají pedál spojky, tzn jednou (pravou) nohou řidič střídavě ovládá pouze plyn, nebo brzdu). Řidič nemusí mít u automatu strach z rozjezdů, auto s automatem prakticky nemůže při rozjezdu zhasnout, nebo couvnout při rozjezdu do kopce. Není třeba přemýšlet ani o řazení, automatická převodovka se ovládá pouze voličem, na kterém se nastaví jízda vpřed nebo vzad, popř. parkovací poloha, při jízdě již převodovka řadí zcela samočinně.

Pro výcvik sk B automat máme vozidlo Audi A3 Sportback 1,6TSFi. Samozřejmostí je také nabídka kondičních jízd.

Výcvik sk B automat zvládnou i zájemci o řp s postižením či absencí jedné dolní končetiny!

Po zkouškách a vydání řidičského oprávnění sk B automat můžete řídit osobní vozidla - všechna vozidla do 3500 kg a devíti míst včetně řidiče, nebo jízdních souprav osobního vozidla a přívěsu do celk. hmotnosti soupravy 3500 kg s automatickou převodovkou.

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

Akce na listopad a prosinec

Potěšte Vaše blízké zakoupením dárkového poukazu na kurzy autoškoly nebo na kondiční jízdy a využijte při tom slevu na všechny kurzy platnou v...
Celý článek

Otevřeno od 3.12.2020

Vážení zákazníci, přesun opatření do stupně 3 nám umožní začít s výukou a výcvikem od 3.12.2020. Ve čtvrtek 3.12. budeme mít mimořádně otevřeno 9-17...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“