Vrácení řidičského oprávnění

Řidičům, kteří přišli o řidičské oprávnění z důvodu vybodování, nebo na základě rozhodnutí správního orgánu nebo soudu, popř. řidičům, kteří dočasně ztratili zdravotní způsobilost k řízení motorových vozidel, nabízíme komplexní službu vrácení řidičského oprávnění.

Ke vrácení řidičského oprávnění budete potřebovat: vyplněný formulář žádosti (ke stažení na našem webu - dokumenty ke stažení), posudek o zdravotní způsobilosti (také ke stažení na našem webu), výpis z karty řidiče (výpis musí být z registru řidičů, nestačí z Czech Pointu), u zákazů soudem nebo správním orgánem rozhodnutí o zákazu, v případě odpuštění části trestu rozhodnutí o odpuštění č. trestu., posudek z dopravně- psych. vyšetření ( u vybodování ).

Dopravně psychologické vyšetření Vám v případě zájmu sjednáme, taktéž můžeme sjednat zdravotní prohlídku.

Dostanete od nás CD s pravidly a testy k procvičení, a kondiční jízdu. Cena celého balíčku služeb včetně zkoušky je 4500,- kč za sk. B, v případě více sk. cena dohodou.

V den zk. platíte ještě na magistrátě správní poplatek 700,- kč.

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

Akce na listopad a prosinec

Potěšte Vaše blízké zakoupením dárkového poukazu na kurzy autoškoly nebo na kondiční jízdy a využijte při tom slevu na všechny kurzy platnou v...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“