Kurz B Plus

Kurz B Plus je náš nový produkt pro zájemce o rozšířenou výuku a výcvik skupiny B. Hlavní Plus tohoto kurzu je vyšší počet hodin praktického výcviku - zejména nabídka neomezeného počtu hodin na trenažeru a 20 jízd místo 14 jízd u základního kurzu. Další výhodou je přednostní plánování jízd a termínů zkoušek a učebnice zdarma. Pro každé zahájení máme volná 4 místa pro kurz B Plus, proto si svoje místo prosím rezervujte předem.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“