Kurz Exclusive

Nabízíme již třetím rokem exkluzivní typ kurzu - prozatím pouze pro výcvikovou skupinu B. Naše standartní kurzy jsou velmi kvalitní, ale pro zákazníky, kteří chtějí ještě hodně navíc nabízíme právě tento kurz. Co Vám v jeho rámci nabídneme navíc?

- přednostní plánování jízd (vždy ve Vámi vyhovujícím čase)

- vyzvednutí na jízdu v místě bydliště nebo zaměstnání, odvezení do místa bydliště nebo zaměstnání to vše neomezeně v rámci Brna a blízkého okolí

- výrazně nadstandartní počet hodin výcviku stanovený dle individuální potřeby žadatele pro zvládnutí vozidla a bezpečnou jízdu,  a to jak na digitálním trenažeru třetí generace tak ve vozidle. To znamená, že výcvik není předem omezen počtem hodin, jezdit budeme tak dlouho, jak bude potřeba.

- individuální plánování teoretických lekcí v čase vyhovujícím žadateli

- přednostní plánování termínu zkoušek

- zdarma opravné zkoušky - nebudeme Vám účtovat poplatky autoškoly za případné opravné zkoušky

- zdarma učebnice autoškoly - kormě standartního CD od nás dostanete také učebnici

- žádné omezení najetých km za jízdu - po domluvě s instruktorem si můžete vyzkoušet například jízdu na chatu, po dálnici třeba do Vyškova  a zpět a pod.

- opravdová exclusivita - nabízíme pouze dvě místa měsíčně v tomto kurzu

- možnost výběru svého instruktora / instruktorky pro celý výcvik

- možnost vyzkoušet jízdu velkým vozidlem typu MPV, jízdu s přívěsným vozíkem včetně jeho připojení

- možnost vyzkoušet si prakticky výměnu kola a další prvky praktické údržby vozidla

- maximální přizpůsobení výcviku potřebám žadatele - v jízdách nad rámec zákonem stanoveného počtu hodin možnost vyzkoušet vše, co Vás provozu může potkat - např. podzemní garáže, jízdu v nočních hodinách a spoustu dalšího, co by jste v základním výcviku nestihli.

Pro více informací k tomuto novému produktu volejte na tel 774 30 30 31, nebo pište na mail info@pohodovaautoskola.cz nebo nás navštivte na naší učebně.

V případě zájmu o tento produkt si účast rezervujte předem, pro každý termín zahájení máme pouze dvě volná místa v kurzu Eclusive.

Kurz Excluzive platí i pro sk. B automat.

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“