Vybavení žadatele v motokurzu

 
Výcvik na motocyklu a zkoušky všech motoskupin jsou náročné a nelze nikdy stoprocentně eliminovat možnost pádu z motocyklu. Z důvodu bezpečnosti žadatele a minimalizování případných následků pádu je třeba mít pro účast v kurzu potřebné vybavení. Toto základní vybavení požadují ke zkouškám i komisaři dle zkušebního řádu pro zkoušky řidičů. Přilby a další vybavení nepůjčujeme z důvodů hygienických a a v případě přilby také z důvodu potřeby přilby přesně padnoucí konkrétnímu jezdci dle velikosti a tvaru hlavy. Na přiložené fotografii je zobrazen vhodný oděv a výbava jezdce. 
 
Požadovaná základní výbava:
 
Homologovaná přilba odpovídající velikosti, v případě přilby jiné než integrální také schválenou ochranu zraku (motocyklové brýle)
Motocyklové rukavice s ochranou kloubů prstů.
 
Kalhoty ze silnějšího materiálu, např. jeansy s dlouhými nohavicemi. Samozřejmě speciální motocyklové kalhoty vítány.
Bunda s dlouhým rukávem ze silnějšího materiálu (kůže, jeansová bunda atd.). Opět ideální varianta je motocyklová bunda.
Kotníčková pevná obuv. 
 
 

Aktuality

22.8. zavřeno - dovolená

Z důvodu dovolené máme 22.8. zavřeno. Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme mailem, telefonicky nebo příští středu. Díky za pochopení
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“