Naše vozidla pro výcvik skupin B a  jsou moderní, komfortně vybavená vozidla. Všechna mají klimatizaci, která zpříjemní výcvik v letních měsících. Mají také posilovače řízení a systém ABS. Naše výcviková vozidla sk. B jsou všechna nová, nejpozději po třech letech provozu je vyřazujeme, takže jsou v perfektním stavu.

Pro výcvik sk B používáme vozidla Škoda Rapid a Audi A3 (automat). 

Výcvik skupin rozšířené B a BE provádíme vozidlem VW Caravelle T5 s přívěsem, které je nejen pohodlné a vybavené všemi bezpečnostmími i komfortními prvky, ale díky vynikající konstrukci karoserie umožňuje perfektní výhled na přívěs při jízdě vpřed i couvání.

Pro výcvik sk C, a CE máme nákladní automobily DAF 55, Scania DSC a tandemový nákladní přívěs Agados. Vozidla mají ABS. 

Výcvik sk. D provádíme autobusem Karosa LC 935 vybaveným systémem ABS a ASR, nebo Karosa B931 s automatickou převodovkou.

Skupinu T učíme na vozidle Zetor Crystal 8011

Na výcvik skupin Am a A1 používáme motocykl typu chopper Jawa 125, pro skupinu A2 motocykl Cagiva River. Oba motocykly jsou nízké, lehké a snadno ovladatelné, takže jsou vhodné pro výcvik i žadatelů menších postav.

Pro skupinu A máme silniční motocykl Suzuki Bandit 650 o výkonu 57 kw, který připraví zájemce na jízdu na výkonných motocyklech.

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“