Otevřeno od 3.12.2020

Vážení zákazníci, přesun opatření do stupně 3 nám umožní začít s výukou a výcvikem od 3.12.2020.

Ve čtvrtek 3.12. budeme mít mimořádně otevřeno 9-17 hodin. Na učebně budou moci být s ohledem na plochu 2 zákazníci, proto prosíme o trpělivost v případě, že tento pořet již bude naplněn. Budeme se snažit odbavovat zákazníky co nejrychleji, aby čekací doba nebyla dlouhá.

Stávající již přihlášené žadatele o řp prosíme, aby si od pondělí volali svým instruktorům a naplánovali si jízdy.

Zahájení nového kurzu bude 3.12. Zájemci mohou využít dobu 9-17 hodin.

Děkujeme za pochopení. Vaše autoškola

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

Akce na listopad a prosinec

Potěšte Vaše blízké zakoupením dárkového poukazu na kurzy autoškoly nebo na kondiční jízdy a využijte při tom slevu na všechny kurzy platnou v...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“