Předpokládané obnovení provozu

Vážení zákazníci,

podle aktuální situace a předběžných vyjádření vlády ČR předpokládáme plné obnovení činnosti autoškoly a školícího střediska od 30.11.2020! Od 23.11.2020 se obnovují pouze zkoušky.

V okamžiku, kdy se tato informace potvrdí, zde zveřejníme definitivní platnost otevření autoškoly a bude možnost si začít plánovat jízdy s přidělenými instruktory. Současně platí datum zahájení kurzu 2.12.2020.

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

Akce na listopad a prosinec

Potěšte Vaše blízké zakoupením dárkového poukazu na kurzy autoškoly nebo na kondiční jízdy a využijte při tom slevu na všechny kurzy platnou v...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“