Povinnost zúčastnit se školení řidičů a ověření jejich znalostí vyplývající ze zákona č. 262/2006 Sb.(zákoník práce), ve znění pozdějších předpisů, se týká všech zaměstnanců, kteří fyzicky řídí vozidlo, tzn všichni řidiči, kteří při výkonu povolání řídí motorové vozidlo, a nezúčastní se školení profesní způsobilosti, jsou povinni 1x ročně absolvovat školení řidičů referentů. Na základě absolvování referentského školení Vám vystavíme průkaz o absolvování školení.

Školení referentů provádíme na naší učebně, na přání jsme schopni jej provést i ve Vaší firmě. Délka tohoto školení je přibližně 2 hodiny, obsah školení pravidelně aktualizujeme, takže mimo splnění zákonné povinnosti se dozvíte mnoho zajímavostí a novinek v dopravě, především však Vás seznámíme s novinkami v legislativě, kterých je pravidelně několik každý rok.

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“