Skupina B automat

Vzhledem ke stoupající poptávce jsme se rozhodli jako jedna z prvních autoškol Vám nabídnout další možnost zjednodušení absolvování výcviku na nejžádanější skupinu - B. Novou možností je výběr z vozidel s manuálním a automatickým řazením. Bojíte se rozjezdů? Řazení? Pak je pro Vás automat jedinečným řešením!

Vozidla s automatickou převodovkou jsou dnes zcela běžná, jsou dostupná jak na trhu nových automobilů (prakticky všechny modely běžných automobilek jsou za příplatek cca 10000,- k dostání ve variantě s automatem), na trhu ojetých automobilů jsou k dostání prakticky ve stejné cenové relaci jako vozidla s převodovkou manuální. Moderní vozidla s automatem jsou stejně spolehlivá jako ta s převodovkou manuální.

Vozidla s automatickou převodovkou mají mnohem jednodušší ovládání - nemají pedál spojky, tzn jednou (pravou) nohou řidič střídavě ovládá pouze plyn, nebo brzdu). Řidič nemusí mít u automatu strach z rozjezdů, auto s automatem prakticky nemůže při rozjezdu zhasnout, nebo couvnout při rozjezdu do kopce. Není třeba přemýšlet ani o řazení, automatická převodovka se ovládá pouze voličem, na kterém se nastaví jízda vpřed nebo vzad, popř. parkovací poloha, při jízdě již převodovka řadí zcela samočinně.

Pro výcvik sk B automat máme vozidlo Audi A3 Sportback 1,6TSFi. Samozřejmostí je také nabídka kondičních jízd.

Výcvik sk B automat zvládnou i zájemci o řp s postižením či absencí jedné dolní končetiny!

Po zkouškách a vydání řidičského oprávnění sk B automat můžete řídit osobní vozidla - všechna vozidla do 3500 kg a devíti míst včetně řidiče, nebo jízdních souprav osobního vozidla a přívěsu do celk. hmotnosti soupravy 3500 kg s automatickou převodovkou.

Užitečné odkazy

 

Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut

Aktuality

Akce na listopad a prosinec

Potěšte Vaše blízké zakoupením dárkového poukazu na kurzy autoškoly nebo na kondiční jízdy a využijte při tom slevu na všechny kurzy platnou v...
Celý článek

„Kvalitní zimní pneumatiky jsou základem bezpečnosti. Vybavte se na zimu a ušetřete. Zimní pneumatiky nejoblíbenějších značek jako Barum, Michelin, Dunlop, Pirelli nebo Matador najdete levně na pneumatiky.cz. Pneu dodávám od 24 hodin.“